Tapkite nariu!

Pasinaudokite galimybe dalyvauti mokymuose ir konferencijose, būti arčiau rinkos tendencijų ir inovacijų. Asociacijos nariai yra atstovaujami nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, sprendžiant aplinkosaugos bei verslo klausimus. 

Kukime aukščiausios kokybės auginimo terpę profesionaliems augintojams kartu!

Kaip tapti nariu?

  1. 1

    Parašyti prašymą, kuriame būtų išreikštas pasižadėjimas laikytis patvirtintų įstatų, nurodytas įmonės veiklos pobūdis, darbuotojų skaičius ir metinė apyvarta. Prašymą siųskite el. paštu.

  2. 2

    Sumokėti 300 EUR įstojimo mokestį į asociacijos sąskaitą: (IBAN) LT52 7300 0100 0224 4379; SWIFT kodas HABALT22; „Swedbank“ AB; gavėjas – Auginimo terpių gamintojų asociacija; įmonės kodas: 122358022; adresas: Maironio g. 13, Vilnius.

  3. 3
    Jei asociacijos taryba priima teigiamą sprendimą, galutinį sprendimą dėl naujo nario priėmimo balsavimo būdu tvirtina visuotinis asociacijos narių susirinkimas.
Siųsti prašymą

Kodėl verta būti nariu?

Būti ATGA nariu reiškia būti dalimi aktyvios ir motyvuotos bendruomenės, kuri siekia bendrų tikslų, bendradarbiauja ir remia vienas kitą siekiant sėkmės.

 

Bendri ir aiškūs tikslai. ATGA vienija žmones, siekiančius bendrų ir aiškių tikslų. Tai reiškia, kad kiekvienas narys prisideda prie didesnio bendro tikslo, kas suteikia prasmę ir motyvaciją veiklai.

 

Komandinė darbo kultūra. ATGA skatina ne tik grupinį darbą, bet ir darbą kartu su grupe. Toks požiūris užtikrina, kad kiekvienas narys yra svarbus, o bendras darbas yra efektyvesnis ir rezultatai yra labiau pastebimi.

 

Sėkmės siekimas. Sėkmė pasiekiama ne vien dirbant grupėje, bet ir bendradarbiaujant. Kiekvieno nario indėlis yra vertinamas ir skatinamas, todėl kiekvienas jaučiasi reikalingas ir prisidedantis prie bendros sėkmės.

 

Profesinis tobulėjimas. Dalyvaudami asociacijoje, nariai turi galimybę nuolat mokytis ir tobulėti, dalintis patirtimi su kitais, gauti naujų žinių ir įgūdžių, kurie yra naudingi jų profesinėje veikloje.

 

Tinklo plėtra. Būti asociacijos nariu reiškia galimybę užmegzti vertingus ryšius su kitais profesionalais ir ekspertais savo srityje. Tai padeda ne tik profesiniame tobulėjime, bet ir atveria naujas galimybes bendradarbiavimui ir projektams.

 

Resursų ir pagalbos prieinamumas. Nariai gali naudotis įvairiais asociacijos teikiamais resursais, konsultacijomis ir pagalba, kas palengvina kasdienius iššūkius ir padeda efektyviau spręsti problemas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.